Ankara'nın Çiçek Markası

Çiçekçi Ankara Hakkımızda

Şirketimiz, uzun yıllardır perakende sektöründe faaliyet gösteren deneyimli bir kadro ile 2011 yılında faaliyete başlamıştır. Sektörde öncü konumuna ulaşmayı hedefleyerek çıktığımız bu yolda, genç ve dinamik kadromuzla bugüne kadar online çiçek satışı konusunda ezberleri bozmak üzere yepyeni bir sistem ve anlayış geliştirdik. Durmadan geliştirilen servislerimiz, geniş ürün yelpazesi ve teslimat konusunda sıfır hata prensipleriyle siz değerli müşterilerimize her gün en taze çiçekleri sunuyoruz.

Ankara'da hizmet veren bir firma olarak siz ve sevdikleriniz için aciliyet ve özen gerektiren tüm siparişlerinizde her zaman bir telefon ya da bilgisayarınız kadar yakınınızdayız. Sipariş hattımız ya da web sitemiz üzerinden kolayca sipariş verebilir, siparişinizin durumunu her an web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Kişisel bilgilerinizin güvenliği konusunda son teknolojinin sağladığı imkanlar kullanılarak hazırlanan sistemimizde sürekli olarak güvenlik kontrolleri yapılmakta ve geliştirilmeye devam etmektedir.

Çiçekçi Ankara bir Yeni İklim Çiçekcilik  Org. Peyzaj ve Sera Ltd. Şti. markasıdır.